Zdravá fľaša

 


V úvode začnem tým, že zdravé fľaše naozaj odporúčam. Odkedy máme zdravé fľaše doma pre celú rodinu, odpadol nám stres z večného zháňania umelých plastových fliaš z rôznych "džusíkov", ktoré aj tak vydržali len chvíľu a išli do koša. Momentálne zdravú fľašu používame rok a som veľmi spokojná. Je pevná, voda sa z nej nevyleje, ľahko sa umýva a keď ju zabudnem sem-tam umyť, dá sa z nej vypiť voda aj na druhý deň bez napáchnutia. Navyše viem, že zdravá fľaša neobsahuje žiadne toxické látky a pôsobením tepla mi ostane voda v nej aj naďalej nezávadná, nevyluhujú sa do nej škodlivé látky. Je to pre mňa dôležité, pretože môžem dať do nej aj horúci nápoj, alebo môžem si ju zobrať aj na kúpalisko, kde slniečko pečie. Po roku používania je zdravá fľaša veľmi zachovalá, nepotrebovali sme ešte žiadne náhradné diely.

Spoznajte zdravú fľašu vhodnú pre celú rodinu, pre deti, pre športovcov, pre seniorov, na bicykel, je vhodná do kabelky, nápoj sa z nej nevyleje. Je vhodná pre všetkých, ktorým záleží na vlastnom zdraví. Zdravú fľašu máme aj  v detskom dizajne a z vlastnej skúsenosti viem, že deťom sa páči a motivuje ich to k dodržiavaniu pitného režimu. Novinkou sú aj krytky na zdravú fľašu, ktoré zabezpečia jej hygienu.

Zdravá fľaša

ZDRAVÁ FĽAŠA je unikátna nápojová fľaša na každodenné použitie pre každého. Je vhodná na všetky typy nápojov, vďaka špeciálnemu materiálu sa v nej netvoria plesne a fľaša nenapáchne.

Je vyrobená z polypropylénu špeciálne vyvinutého na lekárske a farmaceutické účely, neobsahuje ftaláty, zmäkčovadlá ani Bisfenol A. Tento materiál sa využíva pri vnútrotelových aplikáciách, na jednotkách intenzívnej starostlivosti a všade tam, kde sú kladené najvyššie požiadavky na bezpečnosť a ochranu zdravia.

 • Unikátny český výrobok od firmy s dvadsaťročnou tradíciou výroby nápojových fliaš
 • Bez plesní a zápachu
 • Vhodná na všetky typy nápojov, vrátane sýtených
 • Na nápoje až do 100 ºC
 • Uzamykateľné viečko s OPEN/CLOSE systémom
 • Atest na použitie v mikrovlnnej rúre
 • Jednoduchá údržba vďaka širokému otvoru na plnenie a čistenie
 • Možno umývať i v umývačke riadu
 • Možno vyvárať (ako dojčenské fľaše)
 • Široká ponuka dizajnov v 3 veľkostiach (0,5 l, 0,7 l a 1,0 l)
 • I v praktickom transparentnom prevedení
 • Možnosť dokúpiť príslušenstvo (termoobal) a náhradné diely
 • Vhodná na šport a voľný čas, do školy i do zamestnania
 • Šetrí životné prostredie, plne recyklovateľná
 • Dlhá životnosť
 • Priaznivá cena - komfort, ktorý si môžete dovoliť


ZDRAVÁ FĽAŠA je vhodná
pre deti, teenagerov, rekreačných i profesionálnych športovcov, seniorov a pre všetkých, ktorým nie je ľahostajné vlastné zdravie. 

Atesty

ZDRAVÁ FĽAŠA spĺňa požiadavky Výnosu Ministerstva pôdohospodárstva SR a Ministerstva zdravotníctva SR č. 1799/2003-100, upravujúceho materiály a predmety určené na styk s potravinami v znení neskorších predpisov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1935/2004.

ZDRAVÁ FĽAŠA bola testovaná v nasledujúcich skúšobňach a inštitúciách:

Nezávislé obalové laboratórium VŠCHT Praha, Skúšobný protokol 005/06, 17.2.2006

Štátny veterinárny ústav Olomouc, Protokol o skúške č. L384, 13.4.2006

Štátny veterinárny ústav Olomouc, Protokol o skúške č. L1266-1273, 31.10.2007

Štátny zdravotný ústav Praha, Odborný posudok č. CZŽP 21-1966/07, 7.4.2008

Reg. úrad verejného zdravotníctva Poprad, Posúdenie bezpečnosti výrobku č. 228/2009, 25.11.2009

 

ZDRAVÁ FĽAŠA vs. bežná PET fľaša

V bežných plastových nápojových fľašiach je často možné nájsť stopy zdraviu nebezpečných látok. Pijete svoje obľúbené nápoje z PET fliaš? A viete, že PET fľaše môžu obsahovať UV stabilizátory a rôzne zmäkčovadlá? Tieto látky sú potenciálne toxické. Kúpili ste si a používate športovú fľašu vyrobenú v Číne? Ste si istý, že má táto vaša fľaša zdravotné atesty? Pokiaľ nie, tak môže obsahovať zdraviu veľmi nebezpečné látky, vrátane Bisfenolu A. ZDRAVÁ FĽAŠA neobsahuje ani ftaláty ani zmäkčovadlá.

 

 

Váš účet

Novinky na e-mail

Novinky v ponuke, naše tipy a akcie.

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Ceny.Odpadneš.sk

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.