triedenie a vkladanie drevených koliesok
triedenie a vkladanie drevených koliesoktriedenie a vkladanie drevených koliesoktriedenie a vkladanie drevených koliesoktriedenie a vkladanie drevených koliesoktriedenie a vkladanie drevených koliesoktriedenie a vkladanie drevených koliesoktriedenie a vkladanie drevených koliesok

Triedenie a vkladanie farebných koliesok 2+

Kód tovaruMD14313
Cena21,84 €
Dostupnosťskladom

Popis

Triedenie a vkladanie farebných koliesok 2+

Veľká mozaika v drevenej krabičke s plastovými kolieskami určená pre deti od 2 rokov. Sada obsahuje desať obojstranných obrázkových kariet, ktoré sa pripevnia na drevenú hraciu dosku a následne deti vkladajú kolieska. Na jednej strane je obrázok farebný a na druhej strane je obrázok čiernobiely. To umožňuje deťom vytvárať vlastné vzory, alebo môžu trénovať pamäť a poukladať kolieska tak, ako si to pamätajú z farebnej predlohy. Hračka je výborná na spoznávanie farieb, triedenie, kreativitu, jemnú motoriku a pri počítaní koliesok trénujú počiatočné matematické schopnosti. Kolieska majú priemer cca 3,8 cm, veľkosť obrázka cca 37 x 25 cm. Motív kvety je v najnovšom balení vymenený za stonožku.

Kolieska sú v štyroch základných farbách, z každej farby 16 kusov, spolu 64 farebných koliesok. 

Rozmery balenia: 40 x 28 x 6 cmOdporúčaný vek:
od 2 rokov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.