magnetická tabuľa a ozubené kolieska
magnetická tabuľa a ozubené kolieskamagnetická tabuľa a ozubené kolieskamagnetická tabuľa a ozubené kolieskamagnetická tabuľa a ozubené kolieskamagnetická tabuľa a ozubené kolieskamagnetická tabuľa a ozubené kolieskamagnetická tabuľa a ozubené kolieska

Magnetická tabuľa s ozubenými koliečkami, 10 predlôh 2+

Kód tovaruMD13745
Cena21,84 €
Dostupnosťskladom

Popis

Magnetická tabuľa s ozubenými koliečkami, 10 predlôh 2+

Unikátna hračka, s ktorou sa dá z ozubených koliesok postaviť akýkoľvek vzor podľa vlastného nápadu alebo podľa priloženej šablóny. Hračka obsahuje 10 unikátnych vzorov, ktoré sa umiestňujú do dreveného rámu. Po umiestnení sa pridávajú ozubené kolieska do farebných okienok a vznikne úžasný deťmi poháňaný stroj. Keď šablónu odoberiete, odhalí sa biely magnetický povrch ideálny pre nekonečné skúmanie jednoduchej mechaniky, alebo počítanie, pridávanie, učenie farieb. 

Hračka obsahuje: magnetickú tabuľu s dreveným rámom, 8 magnetických kolíčkov, 8 farebných ozubených koliesok a 5 obojstranných, farebne rozlíšených šablón.

Rozmery: 38 x 28 x 5 cm

Vhodné pre deti od 2 rokov.

 

 

 

Odporúčaný vek:
od 2 rokov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.